Elektroniczna Książka Placu Zabaw

 

Elektroniczna Książka Placu Zabaw to profesjonalne, dostępne "on-line", proste w obsłudze, doskonałe narzędzie, które przeprowadzi Cię "krok po kroku" przez procedury i zawiłości formalno-prawne, na których zgłębianie najczęściej nie masz czasu ani ochoty. 

Elektroniczna Książka Placu Zabaw

ZOBACZ KONIECZNIE !!!
Elektroniczna Książka Placu Zabaw w pliku PDF JEDNYM KLIKNIĘCIEM  >>>  ZOBACZ .pdf
( plik PDF z fragmentami Książki Placu Zabaw istniejącego obiektu. Plik został wygenerowany automatycznie przez Elektroniczną Książkę Placu Zabaw. Wystarczy jedno kliknięcie, aby w każdym momencie, kiedy tego potrzebujesz, wygenerować aktualny plik Twojej Książki Placu Zabaw w całości lub części, wyglądający dokładnie tak jak ten z prezentowanego pliku PDF. )

 

Doskonałe i łatwe w użyciu narzędzie

Dzięki zespołowi fachowców, których wiedza i doświadczenie obejmuje wszystkie procesy związane z powstaniem, eksploatacją oraz późniejszym zarządzaniem placami zabaw stworzyliśmy Elektroniczną Książkę Placu Zabaw oferującą szereg funkcji wspierających oraz ułatwiających prawidłowe zarządzanie dokumentacją oraz procesem eksploatacji placu zabaw.

Elektroniczna Książka Placu Zabaw to doskonałe narzędzie dla osób, które w ramach swoich obowiązków zobligowane są do prowadzenia dokumentacji oraz zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa na zarządzanych przez siebie placach zabaw.

Dzięki Elektronicznej Książce Placu Zabaw oszczędzisz czas zyskując przy tym gwarancję, że prowadzona przez Ciebie dokumentacja oraz kontrole spełniają wszelkie wymagania formalno-prawne.

Elektroniczna Książka Placu Zabaw automatyzuje wiele procesów związanych z prawidłowym prowadzeniem dokumentacji oraz z wykonywaniem przeglądów okresowych. Dzięki temu wysiłek, jaki trzeba wkładać w jej bieżące prowadzenie ograniczony jest do niezbędnego minimum. Dodatkowo, korzystanie z Elektronicznej Książki Placu Zabaw gwarantuje pełną zgodność formalno-prawną z bieżącymi przepisami.

Zapewniając ciągłość kontroli, systematyczność oraz stały nadzór nad stanem technicznym placu zabaw, minimalizujesz ryzyko poniesienia konsekwencji prawnych w razie nieszczęśliwego zdarzenia a dodatkowo w znaczący sposób poprawiasz bezpieczeństwo oraz trwałość administrowanego przez Ciebie placu zabaw. Dzięki Elektronicznej Książce Placów Zabaw będziesz w stanie bez najmniejszego problemu wykonać samodzielnie drobne kontrole okresowe, bez konieczności posiadania specjalistycznej wiedzy i doświadczenia, zyskując pewność, że zachowane zostały wszelkie procedury oraz spełnione wszystkie wymagania formalno-prawne.

Dzięki formularzom oraz wskazówkom, które w odpowiednim czasie automatycznie wyśle do Ciebie aplikacja, bez problemu wykonasz samodzielnie kontrolę REGULARNĄ oraz FUNKCJONALNĄ , bez dodatkowych kosztów. Zapewnisz w ten sposób wymaganą ciągłość kontroli oraz poprawisz bezpieczeństwo na placu zabaw, a dzięki wykryciu drobnych usterek „na wczesnym etapie”, unikniesz późniejszych, kosztownych napraw.

 Raport z Przeglądu PODSTAWOWEGO (Rocznego)

ZOBACZ KONIECZNIE !!! 
Raport z Przeglądu PODSTAWOWEGO (Rocznego) generowany przez Elektroniczna Książka Placu Zabaw  >>>  ZOBACZ .pdf
( Zobacz jak rzetelne, szczegółowe i estetyczne są przeglądy wykonywane przez naszych Inspektorów. Dzięki narzędziom zawartym w Elektronicznej Książce Placu Zabaw wykonanie kontroli nigdy wcześniej nie było tak proste a raporty z przeglądów i kontroli tak przejrzyste, czytelne i estetyczne.)
 

 

Dlaczego warto korzystać z Elektronicznej Książki Placu Zabaw? 

 • BEZPIECZEŃSTWO
  Korzystając z Elektronicznej Książki Placu Zabaw zyskujesz pewność, że dbasz właściwie o zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, minimalizując przy tym ryzyko, narażenia siebie na konsekwencje prawne niedopełnienia obowiązków np. w razie nieszczęśliwego zdarzenia na placu zabaw.
   
 • WYGODA
  Automatyzacja wielu procesów oszczędza Twój czas i odciąża pamięć. Teraz to Elektroniczna Książka Placów Zabaw "pamięta i pilnuje" terminów i procedur. W odpowiednim momencie aplikacja wyśle do Ciebie wiadomość z instrukcją co i kiedy należy wykonać. Nie musisz już tracić czasu na przeglądanie szaf z segregatorami w poszukiwaniu potrzebnych dokumentów. Wszystkie są skatalogowane, poukładane i banalnie proste do odszukania w razie potrzeby.

 • ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
  Posługiwanie się Elektroniczną Książką Placu Zabaw jest niezwykle łatwe i intuicyjne. Nie wymaga specjalnych szkoleń i treningów. Wystarczy podstawowa znajomość komputera i przeglądarki internetowej żeby z łatwością w pełni korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji i narzędzi już po kilku minutach.

 • SPERSONALIZOWANE FORMULARZE I RAPORTY 
  Elektroniczna Książka Placu Zabaw automatycznie generuje formularze przeglądów rocznych i 5-letnich uwzględniające technologie urządzeń zainstalowanych na Twoim placu zabaw. Dzięki temu raporty z kontroli sporządzane przy użyciu aplikacji charakteryzują się dużym poziomem szczegółowości, przejrzystością oraz wysoką estetyką. Dodatkowo gwarantują, że w trakcie kontroli nie zostanie pominięty żaden istoty element. Aplikacja generuje również przejrzyste, uporządkowane i estetyczne raporty z przeglądów oraz samą Książkę Placu Zabaw w formie plików PDF, które w każdej chwili można z łatwością pobrać i np wydrukować lub przesłać e-mailem.
   
 • ZGODNOŚĆ Z PRZEPISAMI I NORMAMI
  Nie musisz poświęcać czasu na śledzenie zmian w przepisach ponieważ my zrobimy to za Ciebie. Twoja, Elektroniczna Książka Placu Zabaw zawsze będzie zgodna z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Na bieżąco dostosowujemy ją do zmieniających się regulacji i norm. Dodatkowo aplikacja zweryfikuje kompletność posiadanej przez Ciebie dokumentacji i wskaże konieczne do uzupełnienia dokumenty.

 • BEZPŁATNE WSPARCIE TECHNICZNE I MERYTORYCZNE
  Bez dodatkowych opłat odpowiemy na wszystkie Twoje pytania dotyczące nie tylko Elektronicznej Książki Placu Zabaw, ale też na te dotyczące bieżącej eksploatacji, bezpieczeństwa, przepisów i norm.  
 • BEZPIECZNY i WYGODNY SPOSÓB ARCHIWIZACJI DANYCH
  Informacje i dokumenty dodane do Elektronicznej Książki Placu Zabaw są skatalogowane i uporządkowane co znacznie ułatwia ich przeglądanie i wyszukanie. Dzięki archiwizacji dokumentów związanych z Twoim placem zabaw "on-line", zagubienie dokumentu /np. karty technicznej, certyfikatu, itp./ nie stanowi już problemu. Ponieważ zeskanowany raz do systemu dokument będzie przechowywany w "historii placu zabaw", w każdej chwili będziesz mógł wydrukować jego kopię.

 • BEZPŁATNE AKTUALIZACJE
  Będąc naszym Klientem zawsze masz dostęp do najnowszej wersji Elektronicznej Książki Placu Zabaw bez dodatkowych opłat